O nás

Restaurant Brandy la Moravia propojil starou technologii s novou a vytvořil zcela výjimečné jídlo, které Vás přátele uchvátí.
Stará technologie – gril na dřevěné uhlí Big Green Egg- keramické vajíčko, dodá masu a zelenině přirozenou barvu a chuť ohně..
Nová technologie přípravy masa – Sous-Vide, kdy se připravuje maso v uzavřeném vakuu a to pouze s bylinkami ve vlastní šťávě.
Samotná technologie nestačí, velký důraz přikládáme k výběru vstupních surovin, jejich uskladnění a příprava samotná. Kuchyně Restaurantu Brandy la Moravia je po úplné rekonstrukci a je vybavena špičkovým zařízením. Design restaurace jsme ponechali na významném designerovi a jeho teamu. Sami přijďte ohodnotit..

Dalším hlavním artiklem Restaurantu Brandy la Moravia je naše Whisky, v jediném baru na světě pouze u nás ochutnáte pravou Czech Single Malt Whisky a další výrobky z Trebitsch old town Distillery.

Rádi Vám nabídneme třeba konfitovanou kachní čtvrtku se zelím a houskovým knedlíkem nebo naprosto jedinečné grilované hovězí žebra. A pro opravdové znalce máme Steak Bourbon, ke kterému podáváme kukuřičnou omáčku Bourbon.
V naší nabídce nechybí ani ryby, zelenina, to vše připravené na grilu Big Green Egg. K zapití Vám nabídneme pivo z Dalešického pivovaru a k dezertu kávu Montecelio.
Restaurant Brandy la Moravia Vám nabídne denní menu včetně polévky závod 110Kč, zajistí rodinné, firemní akce, rauty, catering dle Vašich představ a požadavků.

Na Vaši návštěvu se těší personál Restaurantu Brandy la Moravia.

Rádi Vám doporučíme pro Vaši svatbu Hájenku pod větrnými mlýny